بشار اسد: روسیه برای دفاع از حقوق بین الملل می‌جنگند

بشار اسد: روسیه برای دفاع از حقوق بین الملل می‌جنگندبه گزارش محفل ایمانی شیب الخضیب به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از بی بی سی، بشار اسد رئیس جمهور سوریه گفت، روسیه برای (دفاع از) حقوق بین الملل در سوریه می‌جنگند.

بشار اسد در گفتگو با روزنامه میل آن ساندی انگلیس گفت: «روسیه برای حقوق بین المللی می‌جنگد و بخشی از این حقوق بین الملل حاکمیت مستقل کشوری دیگر یا هر کشوری مستقل است. سوریه یکی از این کشور‌ها است. سیاست، رفتار و ارزش‌های روسیه برای دخالت یا دیکته کردن نیست. آن‌ها این کار را انجام نمی‌دهند. ما بیش از شش دهه با روسیه رابطه داشتیم و اکنون این روابط به دهه هفتم نزدیک شده است. آن‌ها هرگز در طی روابط با ما تلاش نکردند سیاست خود را دیکته کنند، حتی زمانی که اختلافات وجود داشت.»

رئیس جمهور سوریه گفت: «به خاطر جنگ و تحرک بالا در منطقه ما، طبیعی است که اختلافاتی بین طرف‌های مختلف باشد، خواه در دولت ما و یا دولت دیگر اعم از روسیه -سوریه، سوریه -ایران، ایران -روسیه که این بسیار طبیعی است، اما در نهایت تنها تصمیمی که در سوریه گرفته می‌شود و آنچه که اتفاق خواهد افتاد، تصمیم سوریه است و دولت سوریه تصمیم می‌گیرد.»

این ورودی در دسته‌بندی نشده فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *