توجه ویژه به حفظ اصولی بافت تاریخی شیراز

به گزارش محفل ایمانی شیب الخضیب به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ آیت الله دژکام امام جمعه شیراز در دیدار شهردار شیراز و معاونانش گفت: لازم است همه مسئولان حوزه فرهنگی و گردشگری دست در دست یکدیگر دهند و شهری ایده آل برای مسافران و گردشگران مهیا کنند.

وی با بیان اینکه شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام است، افزود: باید به حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام و اطراف آن با حفظ اصولی بافت تاریخی به صورت ویژه توجه شود.

آیت الله دژکام به سابقه تاریخی و مذهبی دارالسلام شیراز کرد و افزود: انتظار میرود مسئولان شهرداری شیراز برای بازسازی و مرمت این قبرستان تاریخی که علمای و افراد مهمی از فارس در آن مدفونند، برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

شهردار شیراز هم گفت: ۴۰ درصد جمعیت استان در شیراز زندگی می‌کنند و این شهر یکی از کلانشهر‌های کشور است با بسیاری از شهر‌های مطرح جهان بردار خوانده شده است.

اسکندر پور تاکید کرد: امسال حدود ۳ هزار و ۲۰۰میلیارد تومان بودجه برای شیراز پیش بینی شده شده است که در صورت محقق شدن این بودجه می‌توان اقدامات مناسب و خوبی برای خدمات رسانی به شهروندان شیرازی انجام داد.

این ورودی در دسته‌بندی نشده فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *